Про проведення звітів депутатів районної ради у 2020 році

( сорок перша сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 744

20 грудня 2019 року

смт. Короп

Про проведення звітів депутатів районної ради у 2020 році

З метою підтримання зв’язків депутатів районної ради з виборцями територіальних громад району та виконання депутатських повноважень, керуючись статтею 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Провести звіти депутатів районної ради перед виборцями про свою діяльність в районній раді в лютому-березні 2020 року під час проведення загальних зборів громадян за місцем проживання.

1. Органам місцевого самоврядування, виконавчої влади, їх посадовим особам сприяти депутатам районної ради в організації їх звітів перед виборцями відповідно до чинного законодавства.

1. Депутатам районної ради висвітлювати звітів перед виборцями у засобах масової інформації.

1. Депутатам районної ради до 01 квітня 2020 року інформувати районну раду про результати обговорення звітів, зауваження і пропозиції, висловлені виборцями на адресу районної ради, та доручення, дані депутатам у зв’язку з їх депутатською діяльністю.

1. Постійній комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації забезпечити контроль за виконанням даного рішення, узагальнити надані в ході звітів доручення виборців та проінформувати про них районну раду у квітні 2020 року.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко