Про проведення звітів депутатів районної ради у 2017 році

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(дванадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 224

16 грудня 2016 року

смт.Короп

Про проведення звітів депутатів районної ради у 2017 році

З метою підтримання зв’язків депутатів районної ради з виборцями територіальних громад району та виконання депутатських повноважень, керуючись статтею 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Провести звіти депутатів районної ради перед виборцями про свою діяльність в районній раді в лютому-березні 2017 року під час проведення загальних зборів громадян за місцем проживання.

1. Органам місцевого самоврядування, виконавчої влади, їх посадовим особам сприяти депутатам районної ради в організації їх звітів перед виборцями відповідно до чинного законодавства.

1. Редакції газети «Нові горизонти», дирекції радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення» забезпечити висвітлення звітів депутатів перед виборцями.

1. Депутатам районної ради до 01 квітня 2017 року інформувати районну раду про результати обговорення звітів, зауваження і пропозиції, висловлені виборцями на адресу районної ради, та доручення, дані депутатам у зв’язку з їх депутатською діяльністю.

1. Постійній комісії районної ради з з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації забезпечити контроль за виконанням даного рішення, узагальнити надані в ході звітів доручення виборців та проінформувати про них районну раду у квітні 2017 року.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко