Про призначення Лебідь О.В. на посаду технічного директора комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(шістнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 286

31 березня 2017 року

смт.Короп

Розглянувши заяву Лебідь Олени Володимирівни від 29 березня 2017 року, враховуючи погодження президії та постійних комісій районної ради, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Призначити Лебідь Олену Володимирівну на посаду технічного директора комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради з 3 квітня 2017 року.
  2. Доручити голові районної ради Мазуренку М.П. укласти з Лебідь Оленою Володимирівною контракт терміном на 1 рік, відповідно до Статуту комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                           М.П.Мазуренко