Про призначення Горбач О.П. на посаду технічного директора комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 670

17 травня 2019 року

смт. Короп

Розглянувши заяву Горбач Оксани Петрівни, враховуючи погодження президії районної ради, постійних комісій районної ради, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Призначити Горбач Оксану Петрівну на посаду технічного директора комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради з 01 червня 2019 року.

1. Доручити голові районної ради Мазуренку М.П. укласти з Горбач Оксаною Петрівною контракт терміном на один рік, відповідно до Статуту комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                                         О.А. Романченко