Про Перелік об’єктів, визначених до приватизації у 2017 році

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(дванадцята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я  № 221

16 грудня 2016 року

смт.Короп

Про Перелік об’єктів, визначених до приватизації у 2017 році

З метою реалізації завдань по приватизації об׳єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, для забезпечення надходження коштів до районного бюджету, відповідно до статей 3, 4 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, частиною 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити Перелік об’єктів, визначених до приватизації у 2017 році, та спосіб приватизації шляхом продажу на аукціоні:

– нежитлова будівля, розташована за адресою: вул.Незалежності,16, смт.Короп.

1. Право підписувати документи при здійсненні процедури приватизації надати голові районної ради, а у разі його відсутності – заступнику голови районної ради.
  2. Друкованими органами приватизації визначити газети «Нові горизонти», або «Деснянська правда» чи інші друковані видання.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                      М.П.Мазуренко