Офіційний сайт Коропської районної ради » Про передачу права постійного користування на земельну ділянку

Про передачу права постійного користування на земельну ділянку

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( тридцята п’ята сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 652

29 березня 2018 року

смт.Короп

Про передачу права постійного користування на земельну ділянку

Відповідно до Земельного кодексу України, керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Припинити право постійного користування комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради на земельну ділянку розміром 0,0500 га з кадастровим номером 7422255100:01:001:0438, вартістю 7 580,00 гривень, з цільовим призначенням для розміщення і обслуговування адміністративного приміщення дитячої консультації, місцезнаходження земельної ділянки: смт.Короп, вул.Незалежності, 7.
  2. Надати земельну ділянку розміром 0,0500 га з кадастровим номером 7422255100:01:001:0438, вартістю 7 580,00 гривень, з цільовим призначенням для розміщення і обслуговування адміністративного приміщення дитячої консультації, місцезнаходження земельної ділянки: смт.Короп, вул.Незалежності, 7, у постійне користування комунальному некомерційному підприємству «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Заступник голови районної ради                                                  О.А. Романченко