Про передачу в оренду окремого приміщення

 

 

У К Р А Ї Н А 

КОРОПСЬКА РАЙОННА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

( двадцять дев’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я   № 538

29 серпня 2018 року

смт. Короп

Про передачу в оренду окремого приміщення

З метою реалізації повноважень районної ради щодо ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, затвердженого рішенням районної ради від 15 травня 2012 року «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району», керуючись пунктами 19, 20 частини 1 статті 43, частинами 4, 5 статті 60 та частиною 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

  1. Передати в оренду окреме приміщення, а саме частину підвального приміщення загальною площею 12 квадратних метрів, розташованого за адресою смт.Короп, вул.Кибальчича,1, терміном на 2 роки 11 місяців.
  1. Доручити голові районної ради Мазуренку М.П. укласти договір оренди приміщення згідно чинного законодавства України.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко