Про передачу в оренду окремих приміщень

 

 

У К Р А Ї Н А 

КОРОПСЬКА РАЙОННА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

( двадцять сьома сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я   № 460

22 червня 2018 року

смт. Короп

 

 

Про передачу в оренду окремих приміщень

З метою реалізації повноважень районної ради щодо ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, затвердженого рішенням районної ради від 15 травня 2012 року «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району», керуючись пунктами 19, 20 частини 1 статті 43, частинами 4, 5 статті 60 та частиною 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

  1. Передати в оренду нежитлове приміщення з шести кімнат загальною площею 71,9 квадратних метрів, які знаходяться на першому поверсі адміністративної будівлі районної ради, розташованої за адресою смт.Короп, вул. Кибальчича,1.
  1. Передати в оренду приміщення гаражу площею 19,65 кв.м., розташованого за адресою смт.Короп, вул. Кибальчича,1.
  1. Доручити голові районної ради Мазуренку М.П. укласти договори оренди приміщень згідно чинного законодавства України.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко