Про обрання заступника голови районної ради та встановлення умов оплати праці заступнику голови районної ради

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(перша сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 6

24 листопада 2015 року

смт Короп

Про обрання заступника голови районної ради та встановлення умов оплати праці  заступнику голови районної ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268  року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись пунктом 1 частини 1 статті 43, частиною 1 статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а

1. За результатами таємного голосування вважати обраним заступником голови районної ради Дворецького Віктора Миколайовича.

1. Встановити посадовий оклад заступнику голови районної ради Дворецькому Віктору Миколайовичу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», передбачивши виплату надбавки за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу та премію в межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менше 10 відсотків посадового окладу та економії фонду оплати праці.

1. Надавати заступнику голови районної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

1. Відповідно до ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України №283 від 03.05.1994 року «Про порядок обчислення стажу державної служби» встановити заступнику голови районної ради Дворецькому Віктору Миколайовичу надбавку за вислугу років (32 роки 1 місяць 24 дні) у розмірі 40% з урахуванням доплати за ранг.

1. Взяти до відома, що заступнику голови районної ради Дворецькому Віктору Миколайовичу присвоєний 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                       М.П. Мазуренко