Про обрання заступника голови районної ради та встановлення умов оплати праці  заступнику голови районної ради

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( тридцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 563

21 вересня 2018 року

смт Короп

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись пунктом 1 частини 1 статті 43, частиною 1 статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а

1. За результатами таємного голосування вважати обраним заступником голови районної ради Романченка Олександра Анастасійовича.
  2. Присвоїти заступнику голови районної ради Романченку Олександру Анастасійовичу у межах четвертої категорії посад 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
  3. Встановити посадовий оклад заступнику голови районної ради Романченку Олександру Анастасійовичу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами.
  4. Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», встановити заступнику голови районної ради надбавку за вислугу років 30% (21 рік 4 місяці 4 дні) з урахуванням надбавки за ранг.
  5. Надавати заступнику голови районної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

Голова районної ради                                                                       М.П. Мазуренко