Про обрання заступника голови районної ради та встановлення умов оплати праці  заступнику голови районної ради

 

У К Р А Ї Н А

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

( тридцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 563

21 вересня 2018 року

смт Короп

Про обрання заступника голови районної ради та встановлення умов оплати праці  заступнику голови районної ради

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись пунктом 1 частини 1 статті 43, частиною 1 статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а

  1. За результатами таємного голосування вважати обраним заступником голови районної ради Романченка Олександра Анастасійовича.
  2. Присвоїти заступнику голови районної ради Романченку Олександру Анастасійовичу у межах четвертої категорії посад 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
  3. Встановити посадовий оклад заступнику голови районної ради Романченку Олександру Анастасійовичу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами.
  4. Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», встановити заступнику голови районної ради надбавку за вислугу років 30% (21 рік 4 місяці 4 дні) з урахуванням надбавки за ранг.
  5. Надавати заступнику голови районної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

Голова районної ради                                                                       М.П. Мазуренко