Про обрання голови районної ради та встановлення умов оплати праці

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(перша сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 5

24 листопада 2015 року

смт Короп

Про обрання голови районної ради та встановлення умов оплати праці

Відповідно до статей 14,15,21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища та посад з підвищеним корупційним ризиком і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», керуючись пунктом 1 частини 1 статті 43, частиною 1 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. За результатами таємного голосування вважати обраним головою Коропської районної ради Мазуренка Михайла Павловича.

1. Встановити посадовий оклад голові районної ради Мазуренку Михайлу Павловичу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», передбачивши виплату надбавки за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років та премію в розмірі 30% посадового окладу в межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці.

1. Надавати голові районної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

1. Відповідно до ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України №283 від 03 травня 1994 року «Про порядок обчислення стажу державної служби» встановити голові районної ради Мазуренку Михайлу Павловичу надбавку за вислугу років (5 років 7 місяців) у розмірі 15% з урахуванням доплати за ранг.
  2. Взяти до відома, що голові районної ради Мазуренку Михайлу Павловичу присвоєний 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                         М.П. Мазуренко