Про норматив відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств районної ради на 2019 рік

( тридцять четверта сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я   № 646

22 лютого 2019 року

смт. Короп

Згідно зі статтею 75 Господарського кодексу України, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та врахувавши результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств районної ради у 2018 році, районна рада

вирішила :

1. Встановити норматив відрахування частини чистого прибутку (доходу) за наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності підприємств на 2019 рік:
  • для «Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» – 5 %;
  • для комунального підприємства «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» Коропської районної ради – 5 %;
  • для комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради – 5%.
  1. Частина чистого прибутку (доходу) самостійно нараховується платником за ставкою, визначеною у пункті 1 цього рішення, і сплачується комунальними підприємствами до загального фонду районного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємства.

3. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається комунальними підприємствами до Коропського відділення Бахмацької ОМДПІ у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток підприємства.

4. Дане рішення застосовується з 01 січня 2019 року.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко