Про надання земельної ділянки в постійне користування комунальному закладу охорони здоров’я «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(перша сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я №10

24 листопада 2015 року

смт.Короп

У зв’язку з реорганізацією комунального закладу «Понорницька районна лікарня» Коропської районної ради, відповідно до статті 10, частини 2 статті 92, частини 1 статті 116, частини 2 статті 122, статті 123 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Припинити право постійного користування, надане комунальному закладу «Понорницька районна лікарня» Коропської районної ради, на земельну ділянку площею 2,3680 га з кадастровим номером 7422255500:01:001:1155 для розміщення і обслуговування об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району – адміністративного приміщення та господарських споруд, розташованого за адресою: вул.Свириденка,10, смт.Понорниця Коропського району Чернігівської області.
  2. Надати в постійне користування комунальному закладу охорони здоров’я «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради земельну ділянку площею 2,3680 га з кадастровим номером 7422255500:01:001:1155 для розміщення і обслуговування об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району – адміністративного приміщення та господарських споруд, розташованого за адресою: вул.Свириденка, 10, смт.Понорниця Коропського району Чернігівської області.

Голова районної ради                                                                          М.П.Мазуренко