Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Коропського району спеціалізованого автотранспорту

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( тридцять дев’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 700

25 жовтня 2018 року

смт.Короп

Розглянувши рішення Чернігівської обласної ради №59-19/VII від 25 вересня 2019 року «Про безоплатну передачу у власність територіальних громад селища Парафіївки, міста Сновськ та районів Чернігівської області майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області», відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»», районна рада

в и р і ш и л а

1. Надати згоду на прийняття та прийняти безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Коропського району спеціалізований автотранспорт, а саме: автомобіль марки Renault Duster, 2018 року випуску, номер кузова VF1HJD40961988219, вартістю 499 600,00 гривень.
  2. Визначити балансоутримувачем майнового об’єкту, зазначеного у пункті 1 цього рішення, Комунальне некомерційне підприємство «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради.
  3. Закріпити на праві оперативного управління автомобіль марки Renault Duster 2018 року випуску, номер кузова VF1HJD40961988219, вартістю 499 600,00 гривень за Комунальним некомерційним підприємством «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради, код ЄДРПОУ 38715917.
  4. Районній державній адміністрації здійснити заходи щодо прийняття майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, відповідно до вимог чинного законодавства України.
  5. Після здійснення процедури прийняття-передачі включити дане майно у Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району на 2019 рік, затверджений рішенням районної ради № 647 від 22 лютого 2019 року «Про затвердження Переліку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району на 2019 рік».
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко