Офіційний сайт Коропської районної ради » Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Понорницької селищної ради (автомобіля САЗ-3705)

( сорок п’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 783

17 липня 2020 року

смт. Короп

Розглянувши рішення Понорницької селищної ради № 98 від 26 червня 2020 року «Про клопотання щодо безоплатної передачі автомобіля САЗ-3705 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району до комунальної власності Понорницької селищної ради», врахувавши погодження районної державної адміністрації, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, частинами 2, 9 статті 60, частиною 10 розділу 5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Надати згоду на передачу та передати безоплатно майно спільної власності територіальної громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Понорницької селищної ради, зокрема: автомобіль марки САЗ-3705, 1995 року випуску, балансовою (первісною) вартістю 9 847 грн. 00 коп. державний реєстрацій-ний номер 1991 ЧНО.

1. Доручити районній державній адміністрації здійснити заходи щодо передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, відповідно до вимог чинного законодавства України.

1. Після здійснення процедури передачі виключити майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району з Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                     М.П. Мазуренко