Офіційний сайт Коропської районної ради » Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Коропської селищної ради (Коропської школи мистецтв)

( сорок п’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 782

17 липня 2020 року

смт. Короп

Розглянувши рішення Коропської селищної ради № 6612 від 10 липня 2020 року «Про клопотання щодо безоплатної передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Коропської селищної ради», врахувавши погодження районної державної адміністрації, відповідно до пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, частинами 2, 9 статті 60, частиною 10 розділу 5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Надати згоду на передачу та передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Коропської селищної ради майно спільної власності територіальної громад сіл, селищ Коропського району, зокрема: нежитлові будівлі, майнові об’єкти Коропської школи мистецтв розташовані за адресою: смт.Короп, вул. Шевченка, 19, інше окреме індивідуально визначене майно згідно додатку.

1. Передати з балансового обліку відділу культури і туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації на балансовий облік Коропської селищної ради інше окреме індивідуально визначене майно, яке розмішене у будівлі за адресою: смт.Короп, вул. Чернігівська, 14.

1. Доручити районній державній адміністрації здійснити заходи щодо передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, відповідно до вимог чинного законодавства України.

1. Після здійснення процедури передачі виключити майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району з Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                     М.П.Мазуренко