Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Коропської селищної ради

( сорок друга сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 754

21 лютого 2020 року

смт Короп

Розглянувши рішення Коропської селищної ради № 5057 від 30 січня 2020 року «Про клопотання щодо безоплатної передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Коропської селищної ради», відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, частинами 2, 9 статті 60, частиною 10 розділу 5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Надати згоду на передачу та передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Коропської селищної ради майно спільної власності територіальної громад сіл, селищ Коропського району, зокрема: нежитлову будівлю, розташовану за адресою смт.Короп, вул. Поштова, 1, бібліотечний фонд та інше окреме індивідуально визначене майно згідно додатку.
  1. Доручити районній державній адміністрації здійснити заходи щодо передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, відповідно до вимог чинного законодавства України.
  1. Після здійснення процедури передачі виключити майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району з Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                      М.П.Мазуренко