Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Билської сільської ради

(десята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 183

20 вересня 2016 року

смт Короп

Розглянувши рішення Билської сільської ради щодо безоплатної передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району зокрема: комплексу нежитлових будівель, балансовою вартістю 248 138 грн., розташованих за адресою: Чернігівська область, Коропський район, с.Билка, вул.Загребелля, 2, малоцінних та швидкозношуваних предметів, матеріалів балансовою вартістю 38 166,09 грн., у комунальну власність Билської сільської ради, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, частинами 2, 9 статті 60, частиною 10 розділу 5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Надати згоду на передачу та передати безоплатно майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, зокрема комплекс нежитлових будівель, балансовою вартістю 248138 грн., розташованих за адресою: Чернігівська область, Коропський район, с.Билка, вул.Загребелля, 2, малоцінні та швидкозношувані предмети, матеріали балансовою вартістю 38 166,09 грн., згідно переліку, що додається, у комунальну власність Билської сільської ради.

1. Доручити районній державній адміністрації здійснити заходи щодо передачі даного майна, відповідно до вимог чинного законодавства України, після припинення юридичної особи «Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області».

1. Після здійснення процедури передачі виключити дане майно з Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району затвердженого рішенням районної ради від 18 березня 2016 року «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району».

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                  М.П.Мазуренко