Офіційний сайт Коропської районної ради » Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради (наркології)

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 656

29 березня 2019 року

смт.Короп

Розглянувши клопотання комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки, враховуючи погодження районної державної адміністрації, відповідно до вимог статтей 10,79-1, 122, 141, 142, 149 Земельного кодексу України, ст.17, 56 Закону України «Про землеустрій», пункту 21 частини 1 першої статтi 43 Закону України “Про мiсцеве самоврядування в Українi», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою з кадастровим номером 7422255100:01:001:0436, загальною площею 0,5148 га, яка розташована за адресою: смт Короп, вул.Горького, 81, для розміщення і обслуговування адміністративних приміщень і господарських будівель інфекційного відділення, кабінетів поліклінічного відділення, паталогоанатомічного відділення, гуртожитку, посвідченого Державним актом на право постійного користування земельною ділянкою від 09 листопада 2006 року, серія ЯЯ №376745 виданий комунальному закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право власності та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 010684300028 від 09 листопада 2006 року.
  2. Надати дозвіл комунальному закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 7422255100:01:001:0436, загальною площею 0,5148 га, яка розташована за адресою: смт Короп, вул. Горького, 81, що перебуває в постійному користуванні згідно Державного акту від 09 листопада 2006 року серія ЯЯ №376745.
  3. Технічну документацію із землеустрою, витяг про реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі подати на затвердження Коропської районної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища.

Заступник голови районної ради                                                  О.А. Романченко