Про клопотання на прийняття та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Риботинської сільської ради

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(десята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 181

20 вересня 2016 року

смт.Короп

Керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, частиною 10 розділу 5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Клопотати перед Риботинською сільською радою про надання згоди на прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Риботинської сільської ради, зокрема: нежитлове приміщення балансовою вартістю 31350,00 грн., розташованого за адресою: Чернігівська область, Коропський район, с.Риботин, вул. Зої Космодем’янської, 22.

1. У випадку надання згоди на прийняття, передати безоплатно нежитлове приміщення, балансовою вартістю 31350,00 грн., розташоване за адресою: Чернігівська область, Коропський район, с.Риботин, вул. Зої Космодем’янської, 22 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Риботинської сільської ради.

1. У випадку надання згоди Риботинською сільською радою на прийняття вищевказаного майна, районній державній адміністрації здійснити заходи щодо передачі даного майна, відповідно до вимог чинного законодавства України.

1. Після завершення процедури передачі дане майно виключити з Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, затвердженого рішенням районної ради від 18 березня 2016 року «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району», зі змінами.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко