Про звіт постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища

(одинадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 205

16 листопада 2016 року

смт.Короп

Заслухавши звіт голови постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища Михалишина Володимира Степановича про роботу за звітний період, керуючись пунктом 8 частини 1 статті 43, частиною 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а

звіт про роботу комісії взяти до відома.

Заступник голови районної ради                                                                              В.М. Дворецький

Звіт

постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища на пленарному засіданні сесії районної ради

16 листопада 2016 року

Шановні депутати! Шановні присутні!

Комісія у звітному періоді працювала згідно плану роботи районної ради, у відповідності до затвердженого положення та Закону України Про місцеве самоврядування в Україні,  в межах повноважень наданих чинним законодавством .

Протягом звітного періоду основна увага депутатів була спрямована на встановлення атмосфери взаємодії всіх членів комісії, щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району без акцентування на політичній приналежності.

Значна частина роботи комісії була спрямована на розгляд питань врегулювання земельних відносин. Вони були і залишаються актуальними для нашого району. Це проведення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського  призначення, продовження робіт з інвентаризації земель населених пунктів. На жаль на сьогодні такі питання врегулювання земельних відносин проводяться недостатньо в зв’язку з відсутністю коштів в більшості місцевих бюджетів.

Робота комісії будується на основі законності, рівноправності, вільного колективного обговорення та вирішення питань.

Депутати постійної комісії тісно співпрацюють з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, щоб спільними зусиллями допомагати територіальним громадам на місцях.

За звітний період проведено 8 засідань. На засіданнях розглядалися  як профільні, так і інші питання  порядку денного сесії районної ради, які виникали в процесі роботи. Так було розглянуто 64 питань профілю комісії, та 79 питань в порядку інформації.

Ось лише декілька основних питань, що розглядалися і по яких комісія робила  свої висновки і рекомендації:

• Про районну Програму передачі нетелей багатодітним сім`ям, які проживають у сільській місцевості Коропського району на 2016-2020 роки.
  • Про Програму забезпечення пожежної безпеки на території Коропського району на 2016-202 роки.
  • Про санітарний стан населених пунктів .
  • Про хід виконання Програми використання та охорони земель Коропського району на 2011-2020 роки
  • Про організацію роботи по попередженню браконьєрства та ефективність ведення мисливських угідь на території Коропського району.
  • Про врегулювання земельних та майнових відносин.
  • Про наповнення місцевих бюджетів за рахунок передачі в  аренду та продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначеня.

Шановні депутати, шановні присутні, комісія у своїй роботі залучала до розгляду окремих питань фахівців служб району. Відзначу, що в цьому плані співпраця налагоджена, всю необхідну інформацію ми отримали, всі особи запрошені на засіданні брали в них участь та кваліфіковано інформували по питаннях.

Підсумовуючи викладене, хотілось би зазначити, що не всі наші колеги виявляють бажання брати участь у роботі комісії та сесії. Хотілося б, щоб депутати районної ради відповідальніше   ставились до своїх обов’язків.

На  мою думку проведена робота постійної комісії була насиченою, цікавою, та зроблено значний внесок у розвиток нашого району.

Дякую за увагу.