Про звіт постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації

(одинадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 204

16 листопада 2016 року

смт.Короп

Заслухавши звіт голови постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації Головешка Івана Олексійовича про роботу за звітний період, керуючись пунктом 8 частини 1 статті 43, частиною 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а

звіт про роботу комісії взяти до відома.

Заступник голови районної ради                                                                              В.М. Дворецький

Звіт

постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації на пленарному засіданні районної ради

16 листопада 2016 року

Уже рік як працює районна рада 7 скликання. До складу постійної комісії з гуманітарних питань,сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації входять 8 депутатів.

Свою роботу постійна комісія здійснює відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положення про постійні комісії районної ради.

За звітний період було проведено 9 засідань комісій, на яких було розглянуто 105 питань.

Особлива увага комісії зверталась на виконання районних програм, контроль за виконанням яких покладено на постійну комісію. На засіданнях комісії розглядалися проекти районних цільових програм, районного бюджету, заслуховували звіти про виконання бюджету, щоквартально заслуховувались звіти керівників комунальних засобів масової інформації про виконання фінансового плану та кошторису, інші питання повноважень нашої комісії.

Важливими питаннями були:

• Про затвердження Статуту комунального підприємства «Радіоорганізація Коропське районне радіомовлення «Короп ФМ» та Редакційного статуту комунального підприємства «Радіоорганізація Коропське районне радіомовлення «Короп ФМ» Коропської районної ради.
  • Про затвердження Статуту комунального закладу охорони здоровя «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради у новій редакції.
  • Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником якої є Коропська районна рада.
  • Про стан медикаментозного забезпечення жителів району.
  • Про готовність господарського комплексу та об’єктів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

Хочу зазначити, що за період своєї роботи постійною комісією було розглянуто ряд питань, які є важливими для соціально – економічного розвитку Коропського району. Також слід відмітити що постійна комісія з гуманітарних питань,сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації завжди досить виважено та помірковано ставиться до вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання.