Офіційний сайт Коропської районної ради » Про Звернення депутатів Коропської районної ради до Президента компанії «Київстар» О.В. Комарова щодо покращення мобільного зв’язку в районі

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( тридцять сьома сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 684

27 червня 2019 року

смт. Короп

З метою забезпечення соціально – економічного розвитку території, забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Підтримати звернення депутатів Коропської районної ради до Президента компанії «Київстар» щодо покращення мобільного зв’язку в районі.

1. Доручити голові районної ради направити дане рішення за належністю.

Голова районної ради                                                                        М.П.Мазуренко

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Коропської районної ради до Президента компанії «Київстар»

О.В. Комарова щодо покращення мобільного зв’язку в районі

Шановний Олександре Валерійовичу!

У Коропському районі мобільний звʼязок забезпечують компанії «Водафон», «Лайф» і «Київстар». Так сталось, що переважна більшість наших громадян користуються послугами, які надає компанія «Київстар» (компанія першою розгорнула в районі стільникову мережу).

Значна частина сільського населення району це люди похилого віку. Тому найбільш затребувана послуга – голосовий зв’язок. На жаль, останнім часом, очолювана Вами компанія погіршила якість саме цього зв’язку.

Слід зауважити також, що при досить високих тарифах, громадяни не можуть отримати адекватну можливість користування мобільним інтернетом за технологіями 3G, 4G.

Поганий звʼязок у населених пунктах району Рождественське, Краснопілля, Атюша, Карильське, Радичів, Розльоти, Деснянське, Мезин, Криски, Верба, Гута, Будище. Місцями мережа не забезпечує стабільність зв’язку на ділянці дороги Короп-Чернігів, та по трасі Київ-Бачівськ від с.Поліського і майже до м. Батурина.

Шановний Олександре Валерійовичу, Просимо Вас вжити відповідних заходів по налагодженню нормального функціонування мережі оператора «Київстар» у районі.

Звернення прийняте тридцять сьомою сесією сьомого скликання Коропської районної ради Чернігівської області 27 червня 2018 року.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко