Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 10,0000 гектара, що передана в оренду Петренко Надії Василівні для ведення фермерського господарства, розташованої на території Жовтневої сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту)

(сьома сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 144

16 червня 2016 року

смт. Короп

Розглянувши технічну документацію, розроблену приватним підприємством «Земельно-кадастровий центр плюс», з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 7422282500:06:000:3038, загальною площею 10,0000 гектара, що передана в оренду Петренко Надії Василівні для ведення фермерського господарства, розташованої на території Жовтневої сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), відповідно до пункту ґ) статті 10 Земельного кодексу України, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» від 11 грудня 2003 року №1378-IV, пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 7422282500:06:000:3038, загальною площею 10,0000 гектара, що передана в оренду Петренко Надії Василівні для ведення фермерського господарства, розташованої на території Жовтневої сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту). Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 293 944,15 грн.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко