Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 14,1984 гектара, яку планується передати в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Рижківської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту)

(сьома сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 140

16 червня 2016 року

смт. Короп

Розглянувши технічну документацію, розроблену ДП Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою, по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності  з кадастровим номером 7422288300:02:000:2005, загальною площею 14,1984 гектара, яку планується за результатами земельних торгів передати в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Рижківської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), відповідно до пункту ґ) статті 10 Земельного кодексу України, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» від 11 грудня 2003 року №1378-IV, пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 7422288300:02:000:2005, загальною площею 14,1984 гектара, яку планується за результатами земельних торгів передати в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Рижківської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту). Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 315 983,79 грн.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко