Офіційний сайт Коропської районної ради » Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 50,3972 гектара, що передана в оренду громадянину Капиці Володимиру Олександровичу для ведення фермерського господарства, розташованої на території Риботинської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту)

( п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 104

18 березня 2016 року

смт. Короп

Розглянувши технічну документацію, розроблену Товариством з обмеженою відповідальністю «Кролевець-Земсервіс», по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 7422288200:03:000:0893, загальною площею 50,3972 гектара, що передана в оренду громадянину Капиці Володимиру Олександровичу для ведення фермерського господарства, розташованої на території Риботинської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), відповідно до пункту ґ) статті 10 Земельного кодексу України, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» від 11 грудня 2003 року №1378-IV, пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 7422288200:03:000:0893, загальною площею 50,3972 гектара, що передана в оренду громадянину Капиці Володимиру Олександровичу для ведення фермерського господарства, розташованої на території Риботинської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), загальна нормативна грошова оцінка якої становить 1 103 798 ,13 грн.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання земельних відносин, розвитку сільськогосподарського виробництва та охорони навколишнього середовища.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко