Про затвердження розпорядження голови районної ради №16 від 06 березня 2017 року «Про виділення лісоматеріалу»

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( шістнадцята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я   № 283

31 березня 2017 року

смт. Короп

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а

затвердити розпорядження голови районної ради №16 від 06 березня 2017 року «Про виділення лісоматеріалу» яке додається.

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06 березня 2017 року                                     смт Короп                                                №16

Про виділення лісоматеріалу

1. Комунальному підприємству «Коропське СЛП «Агролісгосп» виділити безкоштовно лісоматеріалу в кількості 10 м.куб. для проведення ремонтних робіт складів служб частини та обладнання боксів для техніки частини та дров паливних в кількості 20 м.куб. для опалення приміщень перебування особового складу у наметових містечках військової частини А 1376.
  1. Дане розпорядження подати на затвердження чергової сесії районної ради.

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко