Офіційний сайт Коропської районної ради » Про закріплення майна на праві оперативного управління (фельдшерського пункту у с.Деснянському)

(тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 659

29 березня 2019 року

смт. Короп

З метою забезпечення дотримання Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Закріпити за комунальним некомерційним підприємством «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради на праві оперативного управління майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району фельдшерський пункт, загальною площею 76,4 кв.м., що знаходиться за адресою Чернігівська область, Коропський район, с.Деснянське, вулиця Деснянська, будинок 44а.

1. Районній державній адміністрації здійснити заходи щодо укладання договору на закріплення майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району на праві оперативного управління.

1. Комунальному некомерційному підприємству «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради здійснити заходи щодо реєстрації права оперативного управління.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Заступник голови районної ради                                                         О.А. Романченко