Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Старовойта О.П.

( двадцять сьома сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 480

22 червня 2018 року

смт. Короп

Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Старовойта О.П.

Розглянувши заяву депутата районної ради Старовойта Олександра Петровича, обраного від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», про дострокове припинення ним депутатських повноважень, відповідно до пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Припинити достроково повноваження депутата районної ради Старовойта Олександра Петровича за особистою заявою.
  1. Вивести Старовойта О.П., зі складу постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації, внісши відповідні зміни до рішення районної ради № 37 від 23 грудня 2015 року «Про обрання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації».
  1. Внести зміни до рішення районної ради №77 від 29 січня 2016 року «Про закріплення депутатів районної ради за виборчими округами», виключивши прізвище Старовойт О.П. з графи 11. «Криски».

Голова районної ради                                                                                    М.П.Мазуренко