Офіційний сайт Коропської районної ради » Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району

( сорок п’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 786

17 липня 2020 року

смт. Короп

У зв’язку з покроковим запровадженням на загальнодержавному рівні нового порядку передачі державного та комунального майна в оренду, з метою нормативного забезпечення організаційних заходів пов’язаних з передачею в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, враховуючи інтереси закладів та установ, організацій  бюджетної сфери, комунальних підприємств районної ради в перехідний період, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

вирішила:

1. До моменту прийняття районною радою управлінських рішень з питань оренди орендодавцям майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району керуватися нормативно-правовими актами з питань регулювання орендних відносин, зокрема:
  • Методикою розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району затвердженою рішенням районної ради від 10 квітня 2014 року із змінами;
  • Положенням про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району затвердженим рішенням районної ради від 15 травня 2012 року із змінами;
  • Типовим договором оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району затвердженим рішенням районної ради від 15 травня 2012 року із змінами.
  1. Вважати таким, що втратило чинність Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району затвердженою рішенням районної ради від 15 травня 2012 року із змінами.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко