Про депутатський запит депутата районної ради Лабадин Р.М. щодо функціонування автобусного сполучення за маршрутом «Атюша -Рождественське-Короп»

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( п’ятнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 276

28 лютого 2017 року

смт.Короп

Про депутатський запит депутата районної ради Лабадин Р.М. щодо функціонування автобусного сполучення за маршрутом «Атюша -Рождественське-Короп»

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Лабадин Раїси Миколаївни щодо повноцінного функціонування автобусного сполучення за маршрутом «Атюша -Рождественське-Короп», відповідно до статті 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Депутатський запит депутата районної ради Лабадин Р.М. підтримати.

1. Коропській селищній раді, районній державній адміністрації вивчити можливість виконання даного запиту та в місячний термін проінформувати районну раду та депутата про вжиті заходи по вирішенню проблеми.

Голова  районної ради                                                                             М.П. Мазуренко