Офіційний сайт Коропської районної ради » Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі (виокремлення будівлі (неврології)

(тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 653

29 березня 2019 року

смт. Короп

Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі (виокремлення будівлі (неврології)

Розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради враховуючи погодження комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради, Коропської районної державної адміністрації, з метою забезпечення дотримання Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Поділити майновий комплекс, що знаходиться за адресою смт.Короп, вул.Чернігівська, 56 на дві самостійні облікові одиниці, виокремивши будівлю неврологічного відділення площею 159,1 кв.м.

1. Доручити голові районної ради звернутися до виконавчого комітету Коропської селищної ради із заявою про присвоєння поштової адреси відокремленій будівлі та здійснити заходи щодо виготовлення технічної документації на новостворені об’єкти нерухомого майна.

1. Закріпити за комунальним закладом «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради на праві оперативного управління майновий комплекс, що знаходиться за адресою смт.Короп, вул. Чернігівська, 56.

1. Районній державній адміністрації здійснити заходи щодо заключення договору на закріплення майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району на праві оперативного управління.

1. Комунальному закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради здійснити заходи щодо реєстрації права оперативного управління.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Заступник голови районної ради                                                         О.А. Романченко