Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі

( двадцять сьома сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 462

22 червня 2018 року

смт. Короп

Розглянувши клопотання Комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради, враховуючи погодження Комунального закладу охорони здоров’я «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Припинити право оперативного управління Комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району дитячої консультації, що знаходяться за адресою смт. Короп, вул. Незалежності, 7, загальною вартістю 4385,00 гривень, а саме: котел опалювальний Г-2174 Данко 12ВС вартістю 2455,00 гривень, сигналізатор газу СГБ-1-5 вартістю 1241,00 гривня, лічильник води вартістю 115,00 гривень, насос для перекачки води вартістю 369,00 гривень, електролічильник вартістю 205,00 гривень.
  1. Передати право оперативного управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району дитячої консультації, що знаходяться за адресою смт. Короп, вул. Незалежності, 7, загальною вартістю 4385,00 гривень, а саме: котел опалювальний Г-2174 Данко 12ВС вартістю 2455,00 гривень, сигналізатор газу СГБ-1-5 вартістю 1241,00 гривня, лічильник води вартістю 115,00 гривень, насос для перекачки води вартістю 369,00 гривень, електролічильник вартістю 205,00 гривень Комунальному закладу охорони здоров’я «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради.
  1. Районній державній адміністрації здійснити заходи щодо внесення змін до договорів про закріплення майна на праві оперативного управління.
  1. Комунальному закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради та Комунальному закладу охорони здоров’я «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради у місячний термін здійснити приймання-передачу даного майна у відповідності до бухгалтерських стандартів України.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                     М.П. Мазуренко