Офіційний сайт Коропської районної ради » Про внесення змін до рішення сільської ради від 04 липня 2011 року «Про встановлення плати за водопостачання на утримання водопроводу та водонапірної башти»

МЕЗИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коропського району Чернігівської області

(десята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я №62

від 27 жовтня 2016 року

с. Мезин

Про внесення змін до рішення сільської ради

від 04 липня 2011 року «Про встановлення плати

за водопостачання на утримання водопроводу

та водонапірної башти»

Заслухавши інформацію сільського голови  Куриленка М. А. по даному питанню сільська рада

в и р і ш и л а:

1. Внести зміни до рішення сільської ради від 04 липня 2011 року «Про встановлення плати  за водопостачання  на утримання водопроводу  та водонапірної башти», зокрема:
  • пункт 1 рішення сільської ради від 04 липня 2011 року «Про встановлення плати  за водопостачання  на утримання водопроводу  та водонапірної башти» викласти в редакції: «1.Встановити ставку плати за водопостачання на утримання водопроводу та водонапірної башти в сумі  12 грн. (с. Мезин) в місяць за одного чоловіка та голову ВРХ (корову), коня з 01грудня 2016 року.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та комунальної власності сільської ради.

Сільський голова                                                                М.А.Куриленко