( двадцять п’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я   № 410

23 лютого 2018 року

смт. Короп

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 91 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

в и р і ш и л а

1. Пункт 3 рішення викласти в редакції:

«3. Головним розпорядником коштів визначити фінансове управління районної державної адміністрації для передачі трансфертів Коропському селищному бюджету».

1. Розділ 6 Програми доповнити реченням наступного змісту :

«У зв’язку з реєстрацією відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у Коропському районі у системі одержувачів бюджетних коштів відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради, кошти даної Програми передати у вигляді іншої субвенції до загального фонду бюджету Коропської селищної ради».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко