( сорок перша сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 737

20 грудня 2019 року

смт.Короп

У зв’язку зі зміною порядку фінансування окремих заходів районної Програми забезпечення населення Коропського району Чернігівської області спеціалізованою медичною допомогою на 2016-2020 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Внести наступні зміни до рішення районної ради № 89 від 18 березня 2016 року «Про районну Програму забезпечення населення Коропського району Чернігівської області спеціалізованою медичною допомогою на 2016-2020 роки», виключивши:
    • абзаци 14, 15, 16, 17 з розділу 2. «2. Визначення проблемних питань, на розв’язання яких спрямована Програма»;
    • пункти одинадцятий, дванадцятий, тринадцятий з розділу 4 «4. Шляхи розв’язання проблеми»;
    • пункти десятий, одинадцятий, дванадцятий, тринадцятий, чотирнадцятий з розділу 6 « Завдання і заходи, очікувані результати,ефективність Програми»;
    • рядок 8 з Додатку №2 «Завдання і заходи районної Програми забезпечення населення Коропського району Чернігівської області спеціалізованою медичною допомогою на 2016-2020 роки».
  2. Слова «Комунальний заклад «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради» і «Комунальний заклад охорони здоров’я «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради» у відповідних відмінках, замінити на слова «Комунальне некомерційне підприємство «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради» і «Комунальне некомерційне підприємство «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради» у відповідних відмінках.

Голова районної ради                                                                                  М.П. Мазуренко