Офіційний сайт Коропської районної ради » Про внесення змін до рішення районної ради № 593 від 30 листопада 2018 року «Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2019 рік»

( тридцять восьма сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 691

16 серпня 2019 року

смт. Короп

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. 1. Внести наступні зміни до Програми проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатів районної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2019 рік, а саме викласти в новій редакції:
    • рядки 9 та 9.1 Паспорту Програми, зокрема:
9. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, усього: 63,0 тис.грн.
9.1 у тому числі: коштів районного бюджету 63,0 тис.грн.
  • абзац сьомий Розділу ІІІ «Шляхи і засоби реалізації Програми, обсяги та джерела фінансування», зокрема: «Для виконання Програми обсяги фінансування з районного бюджету встановлюються в розмірі 63,0 тис.грн., …» далі по тексту;
  • рядки перший і другий підрозділу «Ресурсне забезпечення Програми», зокрема:
Обсяг ресурсів усього 63,0 тис. грн.
у тому числі районний бюджет 63,0 тис. грн
  • рядок п’ятий розділу VI «Напрями діяльності та заходи Програми», зокрема:
Забезпечення участі Коропської районної ради в роботі Коропської районної Асоціації місцевих рад, Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Чернігівщини», Української асоціації районних та обласних рад Районна рада Районний бюджет В межах затверджено-го показника 10,0

1. Районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування даної Програми з врахуванням внесених змін.

Голова районної ради                                                                          М.П. Мазуренко