Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » Про внесення змін до рішення районної ради № 594 від 30 листопада 2018 року «Про Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2019 рік»

Про внесення змін до рішення районної ради № 594 від 30 листопада 2018 року «Про Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2019 рік»

У К Р А Ї Н А

КОРОПСЬКА РАЙОННА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

( тридцять восьма сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 690

16 серпня 2019 року

смт Короп

Про внесення змін до рішення районної ради № 594 від 30 листопада 2018 року «Про Програму по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2019 рік»

На виконання вимог Бюджетного кодексу України, з метою надання матеріальної допомоги громадянам що проживають у Коропському районі, та тимчасово потрапили у скрутне матеріальне становище у зв’язку з хворобою, смертю близьких родичів, втратою майна внаслідок пожежі, стихійного лиха, інших особливих обставин, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

в и р і ш и л а :

  1. Внести наступні зміни до Програми по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2019 рік, а саме викласти в новій редакції:
    • рядок 6 Паспорту Програми по наданню матеріальної допомоги громадянам Коропського району на 2019 рік, зокрема:
6. Загальний обсяг фінансування Програми 100,0 тис.грн. (з яких 50,0 тис.грн. розпорядником є районна рада, 50,0 тис.грн. – районна державна адміністрація)
  • Розділ ІІІ «Фінансове забезпечення Програми», зокрема:

«Фінансування Програми передбачається відповідно до законодавства України за рахунок коштів районного бюджету на 2019 рік в сумі 100,0 тис.грн., з яких 50,0 тис.грн. розпорядником є районна рада, 50,0 тис.грн.- районна державна адміністрація, … » далі по тексту.

  1. Районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування Програми з врахуванням внесених змін.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко