Офіційний сайт Коропської районної ради » Про внесення змін до рішення районної ради № 493 від 20 липня 2018 року «Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі»

(тридцять сьома сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 681

27 червня 2019 року

смт. Короп

Для забезпечення дотримання Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись статтею 20 частини 1, частиною 2 статті 43, частинами 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

внести зміни до рішення районної ради № 493 від 20 липня 2018 року «Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі» виклавши:

• пункт 1 в наступній редакції: «1. Припинити право оперативного управління комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, а саме: громадським будинком з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, загальною площею 156 кв.м., що знаходяться за адресою смт. Короп, вул. Чернігівська, 56 а»;
  • пункт 2 в наступній редакції: «2. Передати право оперативного управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, а саме: громадським будинком з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, загальною площею 156 кв.м., що знаходяться за адресою смт. Короп, вул. Чернігівська, 56 а комунальному некомерційному підприємству «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради».

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко