Про внесення змін до рішення районної ради № 207 від 16 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області»

(тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 665

29 березня 2019 року

смт. Короп

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

внести до рішення районної ради № 207 від 16 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області» наступні зміни:

• виключити зі списку Ковальчук Людмилу Володимирівну, народилася 18 серпня 1966 року;
  • виключити зі списку Гнененка Олександра Івановича, народився 29 травня 1962 року;
  • включити до списку Пелюх Лесю Іванівну, народилася 24 серпня 1987 року;
  • включити до списку Свердлова Миколу Івановича, народився 14 липня 1972 року.

Заступник голови районної ради                                                        О.А. Романченко