Офіційний сайт Коропської районної ради » Про внесення змін до рішення районної ради № 436 від 27 квітня 2018 року «Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі»

(тридцять п’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 651

29 березня 2018 року

смт. Короп

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Внести зміни до рішення районної ради № 436 від 27 квітня 2018 року «Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі», а саме:

пункт 2 даного рішення викласти у наступній редакції

«2. Передати право оперативного управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, а саме: будівлі та споруди, що знаходяться за адресою смт.Короп, вул. Незалежності, 7, вартістю 51 443,00 гривень комунальному некомерційному підприємству «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради».

1. Районній державній адміністрації здійснити заходи щодо укладання договору про закріплення майна на праві оперативного управління.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Заступник голови районної ради                                                 О.А. Романченко