Про внесення змін до рішення районної ради №586 від 30 листопада 2018 року «Про Програму відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних  заходів, ювілеїв підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації на 2019 рік»

( тридцять четверта сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 638

22 лютого 2019 року

смт. Короп

З метою відзначення на належному рівні пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів,  підвищення рівня культурного розвитку та організації дозвілля підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Внести наступні зміни до Програми відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації на 2019 рік затвердженої рішенням районної ради № 586 від 30 листопада 2018 року.:
  • рядок 7 Паспорту Програми викласти в редакції:

«7. Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, 2 600 тис.грн.»

• абзац другий розділу 4 «Фінансове забезпечення» викласти в редакції:

«Загальний обсяг фінансування Програми за рахунок коштів районного бюджету передбачено в сумі 2 600 грн., » далі по тексту.

• включити до Заходів з організації дозвілля та культурного розвитку громадян похилого віку, що знаходяться на обслуговуванні у Територіальному центрі Коропської районної державної адміністрації на 2019 рік Додатку до Програми рядок
20 червня Привітання ювіляра Нікитенко Федір Микитович (100 років) 200 Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації червень

1. Фінансовому відділу районної державної адміністрації забезпечити фінансування Програми з врахуванням внесених змін.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко