Про внесення змін до рішення районної ради №437 від 27 квітня 2018 року «Про передачу на балансовий облік земельної ділянки»

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( тридцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 558

21 вересня 2018 року

смт.Короп

Керуючись пунктом 21частини 1 статті 43, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а

внести зміни до рішення районної ради №437 від 27 квітня 2018 року «Про передачу на балансовий облік земельної ділянки», а саме дане рішення викласти у наступній редакції:

«Про врегулювання прав постійного користування земельною ділянкою»

Розглянувши клопотання Комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради, відповідно до Земельного кодексу України, керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Вилучити із постійного користування комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради земельну ділянку розміром 0,0500 га з кадастровим номером 7422255100:01:001:0438, вартістю 7 580,00 гривень, з цільовим призначенням для розміщення і обслуговування адміністративного приміщення дитячої консультації, місцезнаходження земельної ділянки: смт.Короп, вул.Незалежності, 24.
  2. Надати земельну ділянку розміром 0,0500 га з кадастровим номером 7422255100:01:001:0438, вартістю 7 580,00 гривень, з цільовим призначенням для розміщення і обслуговування адміністративного приміщення дитячої консультації, місцезнаходження земельної ділянки: смт.Короп, вул.Незалежності, 24, у постійне користування Комунальному закладу охорони здоров’я «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради.
  3. Районній державній адміністрації забезпечити заходи по прийому-передачі вищевказаної земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.».

Голова районної ради                                                                      М.П. Мазуренко