Про внесення змін до рішення районної ради № 207 від 16 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області»

( двадцять сьома сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я  № 468

22 червня 2018 року

смт.Короп

Розглянувши заяву Сиченка Івана Івановича про виключення його зі складу присяжних Коропського районного суду, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

внести до рішення районної ради № 207 від 16 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області» наступні зміни:

• виключити зі списку Сиченка Івана Івановича, народився 09 вересня 1961 року;
  • включити до списку Зажигай Аллу Борисівну, народилася 09 жовтня 1977 року.

Голова районної ради                                                                              М.П.Мазуренко