Про внесення змін до рішення районної ради № 5 від 24 листопада 2015 року «Про обрання голови районної ради та встановлення умов оплати праці»

( вісімнадцята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я  № 307

31 травня 2017 року

смт.Короп

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року №353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. №268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а

1. Внести зміни до пункту 2 рішення районної ради № 5 від 24 листопада 2015 року «Про обрання голови районної ради та встановлення умов оплати праці», виклавши його у наступній редакції: «Встановити посадовий оклад голові районної ради Мазуренку Михайлу Павловичу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», передбачивши виплату надбавки за виконання особливо важливої роботи в розмірі 30% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років».

1. Дане рішення вступає в дію з 01 червня 2017 року.

Голова районної ради                                                                              М.П.Мазуренко