Про внесення змін до рішення районної ради №13 від 23 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік»

( дванадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 213

16 грудня 2016 року

смт. Короп

Відповідно до частини 2 статті 77 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила :

1. Викласти пункти 2-4 в такій редакції:

«2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2016 рік у сумі 144148014 грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 141316703 грн. та видатків спеціального фонду бюджету 2831311 грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №2), головними розпорядниками коштів (додаток №3).

3. Установити профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 1466384 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток №9).

4. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 1466384 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)».

2. Підпункт 1 пункту 7 (додаток №4) викласти у такій редакції:

«1) інші додаткові дотації у сумі 3459424 грн.».

3. Викласти пункти 10, 11 в такій редакції:

«10. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 2664218 грн. (додаток №6).

11. Затвердити перелік об’єктів (додаток№8) у сумі 1560811 грн., фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку».

4. Внести зміни до формули розрахунку міжбюджетних трансфертів районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування (додаток №7).

5. Внести зміни до додатків 2-4, 6-9 до рішення  районної   ради від 23 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» зі змінами відповідно до додатків 1-7 цього рішення.

6. Додатки №1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко

Додатки 1-7

Пояснювальна записка до рішення районної ради від 16 грудня 2016 року «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року

«Про районний бюджет на 2016 рік»

Доходи

Обсяг доходів загального та спеціального фондів районного бюджету  залишився без змін.

Видатки

Загальний обсяг видатків районного бюджету встановлено у сумі 144148,0 тис. грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду у сумі 141316,7 тис. грн., спеціального – 2831,3 тис. грн.

Видатки загального фонду районного бюджету зменшено на 104,6 тис. грн. за рахунок передачі коштів з загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

Проектом рішення внесено зміни до формули розподілу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету (Додаток 7 до Рішення).

Даним проектом рішення планується перенесення видатків між головними розпорядниками районного бюджету:

• зменшення іншої додаткової дотації на суму 104,8 тис. грн.;
  • збільшення видатків на оплату праці на суму 76,2 тис. грн. (районній раді – 73,2 тис. грн., Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 3,0 тис. грн.);
  • збільшення на Програму фінансової підтримки діяльності радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення» на 2016 рік на суму 15,2 тис. грн.;
  • збільшення на програму «Про погашення у 2016 році кредиторської заборгованості на надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян за 2015 рік» – 9,2 тис. грн.
  • збільшення на поточні видатки дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос» на суму 4,2 тис .грн.

Видатки спеціального фонду збільшено на 104,6 тис. грн. за рахунок збільшення передачі коштів з загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), в тому числі на:

• реконструкцію приміщення дитячої консультації Коропської ЦРЛ в амбулаторію загальної лікарської практики – сімейної медицини КЗ «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»(виготовлення ПКД) – 35,0 тис. грн.;
  • реконструкцію системи теплопостачання КСК «Аполлон» з встановлення додаткового котла на альтернативному виді палива в смт Короп Чернігівської обл. (виготовлення ПКД) – 20,0 тис. грн.;
  • Реконструкцію системи теплопостачання Деснянської ЗОШ I-III ст.. з заміною двох котлів на альтернативному виді палива в с. Деснянське Коропського району Чернігівської обл. (виготовлення ПКД) – 49,6 тис. грн.