Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 20 «Про Програму «Порядок пільгового проїзду учнів, вихованців та педагогічних працівників району на 2016 рік»

( десята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я  № 185

20 вересня 2016 року

смт. Короп

На виконання вимог Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити наступні зміни до Програми «Порядок пільгового проїзду учнів, вихованців та педагогічних працівників району на 2016 рік»:
  • пункт 8 паспорту Програми викласти у редакції
8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, тис. грн.. всього, у тому числі: 660
8.1. коштів державного бюджету 0
8.2. коштів районного бюджету 660
8.3. коштів інших джерел 0

• пункт 5. Основні заходи Програми викласти у редакції
Назва заходу Відповідальні виконавці Категорія пільговиків Термін вико-нання Прогнозований об-сяг фіна-нсування, грн.. Джерела фінансування
районний бюджет, грн Позабюджетні ко-шти,грн..
Забезпечення пільгового підвозу дітей до місць навчання і додому Відділ освіти районної державної адміністрації 100% учнів, вихова-нців та педагогічних працівників, що потребують підвозу 2016 660000 660000

1. Районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування даної Програми з урахуванням внесених змін.

1. Головним розпорядником коштів визначити районну державну адміністрацію.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району та з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко