Про внесення змін до рішення районної ради від 02 серпня 2013 року «Про Програму зайнятості населення Коропського району на період до 2017 року»

(десята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 179

20  вересня 2016 року

смт. Короп

З метою забезпечення проведення державної політики зайнятості населення, створення додаткових гарантій щодо працевлаштування, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Доповнити Програму зайнятості населення Коропського району на період до 2017 року, зокрема:
в розділ 111 «Напрямки та заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення до 2017 року» включити пункти 34 та 35 наступного змісту:

« 34. З метою забезпечення зайнятості учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, сприяти їх першочерговому працевлаштуванню, в тому числі шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

35. Надати повний комплекс адресних послуг учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.»

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                                  М.П. Мазуренко