Про внесення змін до рішення районної ради від 02 серпня 2013 року «Про Програму по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у Чернігівській обласній лікарні та проживають у Коропському районі, на 2013-2017 роки

(дев’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 162

22 липня 2016 року

смт. Короп

У зв’язку з відсутністю субвенції на відшкодування втрат за пільгове перевезення у державному бюджеті на 2016 рік згідно Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік», відповідно до Бюджетного Кодексу України, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 02 серпня 2013 року «Про Програму по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у Чернігівській обласній лікарні та проживають у Коропському районі, на 2013-2017 роки», а саме: у розділ «Розрахунок витрат для відшкодування вартості проїзду та порядок виплати» додати абзац наступного змісту:

«У 2016 році розрахунок проводити без урахування 50-відсоткової знижки вартості проїзду на внутрішніх лініях (маршрутах) автомобільного транспорту у період з 01 жовтня по 15 травня у зв’язку з відсутністю субвенції на відшкодування втрат за пільгове перевезення у державному бюджеті на 2016 рік.».

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                                                               В.М. Дворецький