Офіційний сайт Коропської районної ради » Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року «Про Регламент районної ради сьомого скликання»

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 83

18 березня 2016 року

смт.Короп

Про внесення змін до рішення районної ради №35 від 23 грудня 2015 року «Про Регламент районної ради сьомого скликання»

Керуючись пунктом 5 частини 1 статті 43, статтею 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила

внести до Регламенту районної ради сьомого скликання  зміни, що додаються.

Голова районної ради                                                                  М.П.Мазуренко

до рішенням районної ради № 83 від 18 березня 2016 року

«Про внесення змін до рішення районної ради №35 від 23.12.2015р.

«Про Регламент районної ради сьомого скликання»

Статтю 33 та пункт 15 статті 35 Регламенту Коропської районної ради  сьомого скликання викласти у наступній редакції

РОЗДІЛ ІII. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ РАДИ. ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВИХ ТА ПОЗАЧЕРГОВИХ СЕСІЙ РАДИ

Стаття 33. Види та способи голосування

1. Рішення ради приймаються відкритим поіменним або таємним голосуванням у порядку, визначеному цим Регламентом.
  2. Рішення ради, крім процедурних, організаційних питань, прийняття проектів рішень за основу, внесення змін та доповнень до проектів рішень, приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.
  3. Здійснення відкритого поіменного голосування проводиться в такому порядку:

– перед початком пленарного засіданні виконавчий апарат районної ради виготовляє відомість відкритого поіменного голосування, в яку заносяться прізвища депутатів та перелік проектів рішень, що вносяться на розгляд районної ради;

– головуючий на засіданні перед прийняттям рішення проводить опитування депутатів в наступній послідовності: «хто не бере участі в голосуванні», «хто проти», «хто утримався», «хто за»;

– лічильна комісія або депутати, визначені головуючим для підрахунку голосів, заносять результати голосування у відомість шляхом проставляння відповідних відміток навпроти прізвищ депутатів  по кожному проекту рішення;

– відомість відкритого поіменного голосування підписується членами лічильної комісії або депутатами, визначеними головуючим для підрахунку голосів, кожен з депутатів має право ознайомитися  з відомістю та підписати її.

Стаття 35. Порядок голосування та прийняття рішення ради

1. Результати голосування з будь-якого питання (в т.ч. процедурного рішення –вилучити) надаються на прохання депутата, помічників-консультантів депутатів районної ради, голови, заступника, громадян на запит відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». (Результати голосування з будь-якого питання (в т.ч. процедурного рішення) із зазначенням персональної позиції кожного депутата розміщуються на офіційному веб-сайті ради у 5-ти денний термін-вилучити). Результати голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

Заступник голови районної ради                                                         В.М.Дворецький